Pani48

Wyślij SMS pod 72856 i w treści wpisz: Pani48
Pani48
Pani48 Pani48 Pani48

O mnie:

Kobieta, 61 lat/a, Lubelskie, Polska
Jestem dojrzałą i samotną wdową. Mieszkam sama w dużym domu – dzieci już dawno się ode mnie wyprowadziły. Zostałam więc sama i odczuwam pustkę, brakuje mi czułości i sexu… Co tu dużo pisać, potrzebuję na gwałt prawdziwego faceta i prawdziwego chuja, twardego i sterczącego, gotowego zerżnąć moje dziurki. Jak widzisz jestem bezpruderyjna i właśnie takiego faceta szukam. Kogoś kto klepnie mnie w tyłek, pociągnie za włosy, wyliże cipkę i tyłeczek i da mi possać swojego kutaska, mmm, ale mam na niego smaczka. Spróbuję też dominacji, nigdy tego nie robiłam a bardzo mnie to kręci. Chętnie poznam pana w każdym wieku bo nie mam żadnych oporów przed namiętnym sexem z dużo młodszymi panami. W końcu jeszcze należy mi się coś od życia.
Lubię pewnych siebie, zdecydowanych i silnych mężczyzn i sex o każdej porze dnia i nocy. Z pozycji uwielbiam ostro i brutalnie na pieska.
Nie lubię kulek analnych – wolę tam poczuć Twojego kutaska, oraz mężczyzn z brudnymi rękami – musisz je umyć zanim zabierzesz się za moją zarośniętą cipkę.
Ogloszenie ocena:
Komentarze:0
Dodaj komentarz
Preferencje seksualne:AnalKolor włosów:KasztanowePrzedzial wieku:>50Rozmiar biustu:Duzy (C)Wzrost:SredniBudowa:Zaokrąglona

Informacje kontaktowe:

Państwo: Polska województwo Lubelskie Wyślij SMS:Pani48 na numer 72856 (2/2,46złzVAT)

Komentarze:

Dodaj komentarz
Musisz rejestracja or login aby dodać opinię
Brak opinii
© 2020 Sex Ogłoszenia